logo
nagłówek
language
language
language
home
kolekcje
jakość
o afelo
sklep
kontakt
Projektując nasze buciki i zabezpieczenia zawsze mamy przed oczami dzieci i to, jak się zachowują, gdy zaczynają stawiać swoje pierwsze kroki. Uważnie obserwujemy maluszki i rozmawiamy z ich rodzicami, by jak najlepiej poznać ich oczekiwania. Dzięki temu udało nam się stworzyć produkty idealnie spełniające potrzeby dzieci, które uczą się chodzić: stają przy meblach, pomagają sobie, trzymając się krzesła czy tapczanu i często upadają na pupę.
Paputki dla dzieci AFELO są mięciutkie, wygodne i zapewniają małej stópce odpowiednią pracę, niezbędną dla jej rozwoju. Są całkowitym przeciwieństwem tak często spotykanych na rynku sztywnych i ciężkich bucików, które nie tylko nie pomagają przy tych pierwszych krokach, ale dodatkowo je utrudniają. Dzieciątko czuje się w nich jak w gipsie, ma problemy z unoszeniem i przesuwaniem swojej maleńkiej nóżki, której mięśnie nie są jeszcze odpowiednio wyrobione. Jako rodzic zapewne wiesz, jak ważne jest także, by buty łatwo się wsuwało. Ile razy Twoje dziecko nie chciało dać sobie ubrać bucików, wierciło się i wyrywało? Ile razy buty nie chciały wejść na nóżkę? Z bucikami AFELO możesz o tym zapomnieć. Nasze paputki na wysokości kostki posiadają elastyczną gumkę, która gwarantuje szybkie i łatwe zakładanie i ściąganie bucików oraz idealnie trzyma je na nóżkach. Nie mniej istotny jest także brak sznurowadeł i innych elementów, które mogą się o coś zaczepić i o które łatwo się, niestety, potknąć.
Jesteś rodzicem i najważniejsze jest dla Ciebie to, by Twoje dziecko było bezpieczne. Drżysz za każdym razem, gdy upada na pupę czy stawia niepewny krok tuż przy krawędzi stołu. Tak bardzo chciałbyś, by poznawanie świata dawało mu wyłącznie radość i zachęcało do kolejnych poszukiwań. I starasz się robić wszystko, by tak było. Doskonale to rozumiemy, dlatego w AFELO stworzyliśmy szereg zabezpieczeń, takich jak osłony narożników czy blokady drzwi. Dzięki nim Twój maluszek spokojnie może ruszać na podbój swojego pokoju, Waszego domu, najbliższego otoczenia.
Odpowiednia stymulacja rozwoju dziecka jest niezwykle ważna. W jaki sposób można poprawić jego równowagę, pobudzić kreatywność, zmotywować do działania? Zapewniając mu odpowiednie zabawki. Zabawki dla najmłodszych powinny łączyć w sobie kilka ważnych cech: być bezpieczne, wytrzymałe i pomagać dziecku rozwijać wyobraźnię. Co więcej, swoimi żywymi, radosnymi kolorami i ciekawymi kształtami powinny inspirować i zachęcać do zabawy. W AFELO zadbaliśmy o wszystkie te aspekty. Nasze kolorowe, solidne produkty będą towarzyszyły Twojemu dziecku podczas zabaw ruchowych i tych rozwijających wyobraźnię, w domu i na świeżym powietrzu. Możesz mieć pewność, że dzięki kolorowym zabawkom AFELO uśmiech nie zniknie z twarzy Twojego maluszka.
stopka
Afelo Handmade Products


tel. +48 506-071-617 
e-mail: sprzedaz@afelo.pl
Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione © afelo 2017

...