logo
nagłówek
language
language
language
home
kolekcje
inspiracje
o afelo
sklep
kontakt
Skóra dziecka jest bardzo delikatna – jest cieńsza niż u dorosłego człowieka, znacznie bardziej podatna na infekcje, podrażnienia, otarcia. Czas, w którym dziecko rozpoczyna chodzenie, jest niezwykle ważny. Mała stópka uelastycznia się, z podeszwy znika poduszeczka tłuszczowa, rozwijają się mięśnie, wzmocnieniu ulegają części stopy odpowiedzialne za stąpanie.

To wszystko sprawia, że stopy maluszka wymagają bucików jak najlepszej jakości. Takich jak ALEFO, które są nie tylko piękne i funkcjonalne, ale też dostosowane do najwyższych standardów.
Po pierwsze, materiał.

Nasze paputki wykonane są ze skóry naturalnej, która przepuszcza powietrze, jest silnie absorpcyjna i dostosowuje się do kształtu stopy. Dzięki temu nóżki maluszka nie pocą się i nie są tak podatne na otarcia. Co więcej, skóra, z której wykonane są nasze produkty, jest mocna,
co zapewnia trwałość obuwia.
Po drugie, elastyczna podeszwa z zamszu.

Dzięki niej buty są lekkie, a stopa otrzymuje jak najwięcej naturalnych impulsów z podłoża. Warto pamiętać o tym, że ciężkie, sztywne, toporne obuwie nie zapewnia odpowiednich warunków dla pracy stopy i może prowadzić do jej nieprawidłowego rozwoju.
Po trzecie, wygoda.

W przypadku dzieci wygoda jest szczególnie ważna. Czubki bucików AFELO są na tyle szerokie, by paluszki dzieci mogły się w nich swobodnie poruszać, zginać oraz prostować podczas obciążenia.
Z kolei zastosowana w butach forma zapięcia, czyli wszyta w część otaczającą kostkę gumka, sprawia, że buciki dobrze trzymają się na nóżkach, ale w żaden sposób nie ograniczają zgięcia stopy do góry.
Po czwarte, wygląd.

Butki AFELO są kolorowe, ładnie zdobione i ręcznie robione, co gwarantuje dbałość o najdrobniejszy szczegół, sprawia, że są one nie tylko trwałe, ale i modne.
stopka
Afelo Kids Products


tel. +48 506-071-617 
e-mail: sprzedaz@afelo.pl
Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione © afelo 2017
...