logo
nagłówek
language
language
language
home
kolekcje
inspiracje
jakość
o afelo
sklep
kontakt
o afelo
o afelo
o afelo
o afelo
o afelo
butki
Pierwsze Wyobraź sobie, że istnieją buciki, które bez problemu założysz swojemu ruchliwemu maluchowi na nóżki i w których Twoje dziecko będzie uwielbiało najpierw chodzić, a później biegać. Pomyśl o przestrzeni bez kantów, pułapek, twardych mebli, w której Twoje dziecko będzie się poruszało pewnie i bezpiecznie. Wyobraź sobie zabawki, które sprawią, że każda wolna chwila – w wannie, w piaskownicy, w domu – będzie dla twojego dziecka nie tylko przyjemnością, ale też czasem rozwoju i poznawania świata.

Właśnie tak wygląda świat AFELO. Projektujemy i produkujemy w nim przedmioty, dzięki którym pierwsze lata Twojego dziecka będą wyjątkowe.

Z myślą o małych, delikatnych stópkach stworzyliśmy skórzane paputki, które zapewnią Twojemu maluszkowi swobodę ruchów, prawidłowy rozwój, komfort i bezpieczeństwo oraz radość z chodzenia.

W AFELO sprawiamy również, że każde pomieszczenie w domu zamienia się w przestrzeń przyjazną i bezpieczną dla dziecka. Nasze zabezpieczenia projektujemy w oparciu o doświadczenie własne i innych rodziców oraz obserwację zachowań dzieci. Pozwala nam to przewidzieć każdy ich krok i usunąć każdą przeszkodą spod ich nóżek.
Świat AFELO jest nie tylko bezpieczny, ale też kolorowy, zabawny, kreatywny. Znajdziesz tu zabawki, które rozwiną u Twojego dziecka kreatywność i pomogą mu odkryć świat.

Każdy świeżo upieczony rodzic doskonale wie, że wyprawa z maluszkiem do sklepu to trudna sprawa. Dzieci są przecież niecierpliwe, nie lubią dłużej przebywać w jednym miejscu, niektóre boją się obcych osób, płaczą, niepotrzebnie się denerwują. Dlatego dla wygody rodziców i dzieci przygotowaliśmy intuicyjny i bezpieczny sklep internetowy, na którym szybko wybierzesz idealne buciki dla Twojego dziecka.
oferta
stopka

Afelo Handmade Products

tel. +48 506-071-617 
e-mail: sprzedaz@afelo.pl
Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione © afelo 2017
...